web development

 

امروزه تمام خدمات و سرویس ها به صورت آنلاین انجام می شود و داشتن سایت برای اشخاص، شرکت ها، مشاغل مختلف، انواع کسب و کار و ... امری است ضروری و در این میان، با توجه به گستردگی، ارائه هرچه بهتر خدمات و سرویس های لازم، موجب افزایش تعداد مخاطبین و در ادامه میزان رضایت آن ها را بالا خواهد برد.برای راه اندازی یک سایت، موارد لازم عبارتند از:

1- آدرس سایت (دامنه)
2- سرور به منظور قرارگیری اطلاعات (هاست)
3- ظاهر، گرافیک و قالب سایت
4- سیستم مدیریت محتوا (CMS)
5- امکانات و ویژگی های لازم
6- قابلیت دسترسی توسط انواع مرورگرها و دستگاه ها همانند موبایل و تبلت (Responsive)
7- مدیریت محتوا و به روزرسانی
8- بهینه سازی و معرفی به موتورهای جستجوگر (SEO)
9- امنیت و جلوگیری از هک
10- پشتیبانی فنی دائمی

توضیحات:

الف- آدرس سایت (دامنه): انتخاب یک آدرس مناسب برای ماندگاری در ذهن مخاطب بسیار اهمیت دارد. کم بودن تعداد کاراکتر، مرتبط بودن با موضوع و اختصاصی بودن آن بدان معنا که هم اکنون توسط فرد دیگری ثبت نشده باشد، از جمله موارد مهم برای انتخاب یک آدرس مناسب است. یکی دیگر از مواردی که در ارتباط با دامنه اهمیت دارد، انتخاب پسوند مناسب است. به عنوان مثال، پسوند com. غالبا برای سایت های عمومی، org. برای سازمان ها، net. خدمات شبکه و ... انتخاب می شود و در این بین پسوند ir. نیز مربوط به سایت های فارسی زبان است. همچنین امروزه پسوندهای جدیدی نیز مانند shop ، .live ، .site. و ... نیز قابل تهیه و انتخاب است.

شما می توانید با مراجعه به سامانه nic.ir برای پسوند ir. و وب سایت who.is  برای سایر پسوندها، استعلام بگیرید که آیا دامنه شما قابل ثبت است و یا قبلا توسط فرد دیگری انتخاب شده است.

در حال حاضر، تعرفه و قیمت ثبت دامنه های معروف به ازای یک سال به شرح زیر است:

دامنه قیمت (تومان) دامنه قیمت (تومان)
com. 160,000  ir. 8,000
 net. 175,000  org. 175,000
 stor. 660,000  site. 345,000
co. 400,000 online. 500,000

 

ب- سرور (هاست): مهمترین موضوع در زمینه سایت، سرور است زیرا سرعت و کیفیت کار به آن بستگی دارد. از جمله پارامترهای مهم در زمینه سرور، نوع آن، میزان فضا و پهنای باند است. در حالت کلی سرور ها به سه دستی اشتراکی، مجازی و اختصاصی تقسیم بندی می شوند. سرور اشتراکی یا همان هاست، همانطور که از نام آن پیداست، منابع آن یعنی CPU و RAM و هارد آن به صورت مشترک میان مشتریان استفاده می گردد. این نوع هاست برای بازدید متوسط و یا شروع به کار مناسب است و نگهداری و پشتیبانی آن نیاز به دانش فنی بالا ندارد. سرورهای مجازی بدین شکل کار می کنند که بسته به میزان توافق، درصدی از منابع سرور به یک مشتری اختصاص داده می شود و لذا درست است که مشتریان از یک سرور مشترک استفاده می کنند منتهی به دلیل آنکه میزان سهم هر یک مشخص است، عمکرد هر یک بر دیگری تاثیری ندارد. این نوع سرورها بهترین گزینه برای سایت هستند و نگهداری آن ها نیاز به دانش فنی دارد. سرورهای اختصاصی نیز دارای منابع اختصاصی هستند و این منابع با هیچ فرد دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود. هزینه این سرور ها نسبت به دو مدل قبلی بالاتر بوده و نگهداری و پشتیبانی آن نیاز به دانش فنی بالایی دارد. از جمله موارد مهم دیگر در انتخاب سرور، داخلی یا خارجی بودن آن است که با توجه به نیم بها بودن تعرفه استفاده اینترنت برای کاربران به منظور استفاده از سایت های داخلی، این موضوع می تواند مدنظر قرار گیرد.

در حال حاضر، تعرفه و قیمت سرورها به ازای یک سال به شرح زیر است:

نوع سرور محدوده قیمت (تومان)
هاست اشتراکی 140,000
سرور مجازی 2,000,000
سرور اختصاصی  10,000,000

 

ج- ظاهر، گرافیک و قالب سایت: بدون شک مهمترین مساله در سایت گرافیک و قالب بندی آن است. هرچقدر طراحی سایت و سرور قوی باشد، تا زمانی که خروجی کار و ظاهر آن مناسب نباشد، مورد پسند مخاطبین قرار نخواهد گرفت! هر ساله با پیشرفت برنامه نویسی، امکانات جدیدی در اختیار طراحان قرار می گیرد و طراحی های نو و سبک های جدیدی مطرح می گردد. طراحی قالب سایت کاریست بسیار زمان بر و دقت و سلیقه بالایی لازم دارد منتهی بسته به زبان برنامه نویسی، شرکت های فراوانی هستند که در این زمینه کار کرده و لذا می توان از قالب های آماده که عمدتا رایگان نیز هستند استفاده کرد. در انتخاب این قالب ها، نسخه آزمایشی (دمو) معرفی می گردد و شما می توانید جایگشت ها و نحوه چیدمان را مشاهده فرمایید. توجه داشته باشید که مواردی مقل رنگ بندی را میتوان تغییر دارد و در زمان انتخاب به کلیات طرح و جایگشت ها یعنی محل قرار گیری و شکل منوها و بخش ها می بایست دقت بیشتری شود.

شرکت فناوری پیشرفته تجیر عمدتا از قالب های غیر رایگان شرکت YooTheme استفاده می کند که می توانید دمو آن ها را توسط لینک زیر مشاهده فرمایید:

YooTheme Joomla Templates

 

د- سیستم مدیریت محتوا (CMS): پس از تهیه هاست و دامنه و قالب، نوبت به طراحی و پیاده سازی سایت می رسد. بسته به نوع زبان برنامه نویسی، عمدتا سایت ها به دو دسته لینوکسی و ویندوزی تقسیم بندی می شوند که معمولا برای لینوکس زبان PHP و برای ویندوز ASP.NET مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به نیاز کارفرما و امکانات مدنظر، برنامه نویسی و پنل مدیریت محتوای سایت انجام می گیرد که عمدتا زمان زیادی می بایست به این امر اختصاص داده شود که به دو بخش Back-End یعنی راه اندازی و مدیریت سرور و Front-End که خود به دوبخش UX به معنی تعریف و پیاده سازی فرآیند ها و UI که خروجی کار است تقسیم بندی می شود منتهی به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه، پیشنهاد می گردد از سیستم های مدیریت محتوای آماده که عمدتا رایگان نیز هستند مورد استفاده قرارگیرد زیرا از نظر امکانات و امنیت در شرایط قابل قبولی قرار دارند و پس از آن می بایست به نصب و اجرای افزونه ها و امکانات مورد نیاز پرداخت که در این بین معمولا افزونه های خوب و مناسب دارای نسخه تجاری هستند و تهیه آن ها هزینه بر است. اتصال سایت به درگاه بانکی و سامانه پیام کوتاه نیز از جمله مواردی است که در صورت تقاضای کارفرما می بایست توسط سیستم وب سرویس طراحی و اجرا گردد.

 

ه- قابلیت Responsive: با توجه به پروژه های انجام شده توسط شرکت تجیر، بر اساس بررسی انجام شده، امروزه حدود 85 درصد کاربران، برای ورود و مشاهده سایت از موبایل و تبلت استفاده می کنند و کمتر با کامپیوتر و لپ تاپ مراجعه شده است. لذا قالب و طراحی سایت می بایست به گونه باشد که موجبات این امر را برای مدیر سایت و کاربران به راحتی فراهم کند.

 

و- مدیریت محتوا و به روزرسانی: پس از اتمام طراحی و پیاده سازی سایت، نوبت به مطلب گذاری و مدیریت محتوا می رسد. پنل مدیریت سایت به گونه ای می بایست باشد که اپراتور به راحتی بتواند مطلب گذاری کرده و سایت را مدیریت کند لذا این بخش می بایست به گونه باشد که نیاز نباشد برای کار با آن دانش خاصی بخواهد و به راحتی بتوان با آن کار کرد. شرکت تجیر برای تحقق این امر پس از تحویل کار، به صورت رایگان نحوه مطلب گذاری و مدیریت سایت را ارائه می دهد.

 

ز- بهینه سازی و معرفی به موتورهای جستجوگر (SEO): حتما تا به حال نام GOOGLE  را شنیده اید. گوگل نام یک شرکت آمریکایی فعال در حوزه فناوری اطلاعات شامل جستجوی اینترنتی، رایانش ابری و تبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار است که امروزه به ویژه توسط کاربران ایرانی، بسیار مورد توجه است زیرا به راحتی می توان توسط آن موضوع مورد نظر خود را جستجو کرده و سایت های مربوطه را پیدا کرد. لذا معرفی سایت شما به این موتور جستجوگر قوی و سایر موتورهای جستجو گر و قرارگیری در صفحات اولیه آن در جذب مخاطب بسیار اهمیت دارد. در این زمینه دو کار می توان انجام داد. نخست آنکه طراحی سایت می بایست به گونه ای باشد که بر اساس الگوهای تعریف شده این موتورهای جستجوگر باشد تا آن ها بتوانند با سایت به درستی ارتباط برقرار کرده و در رتبه بندی، سایت شما را در بالاترین امتیاز قرار دهند و دوم آنکه برای به زود رسیدن نتیجه می توان با پرداخت هزینه به آن ها، شما را به عنوان تبلیغ در ابتدای جستجو قرار دهند. هزینه تبلیغات بر اساس میزان کلیک توسط مخاطبین است و بر روی کلمه یا کلمات از پیش تعیین شده قرار می گیرد که به صورت میانگین برای گوگل به طور متوسط برای ورود هر کاربر جدید، حدود هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت. برای کسب اطلاع بیشتر در این زمینه تبلیغات در گوگل را جستجو کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


فهرست سرویس ها و هزینه های طراحی سایت شرکت تجیر به غیر از دامنه و سرور (هاست)

سرویس / عنوان مدت زمان تحویل
قیمت (تومان)  امکانات
طراحی سایت با Joomla 15 روز کاری 1,800,000 قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو، عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی و سایر زبان ها، Responsive ، SEO
طراحی سایت با DotNetNuke 15 روز کاری 2,000,000 قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو،عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی و سایر زبان ها، Responsive ، SEO
طراحی سایت اختصاصی PHP 40 روز کاری 5,000,000 قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو،عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی، Responsive ، SEO
طراحی سایت اختصاصی ASP.Net 40 روز کاری 5,000,000 قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو،عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی، Responsive ، SEO
راه اندازی سرور لینوکس 7 روز کاری 1,500,000 ubuntu - PHP - apache - Mysql - Email
راه اندازی سرور ویندوز 7 روز کاری 1,000,000 windows server - IIS -Email
پشتیبانی فنی سایت ماهانه 100,000 بکاپ گیری - رفع مشکلات و باگ ها
پشتیبانی فنی سرور ماهانه 100,000 مانیتورینگ و پشتیبانی فنی

برای سفارش آنلاین به لینک زیرمراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09102778565 تماس حاصل فرمایید.


فهرست خدمات و امکانات

امکانات مدت زمان تحویل قیمت (تومان)
توضیحات
ماژول نظرسنجی دو روز کاری  200,000 ایجاد نظرسنجی با انواع خروجی ها
سامانه فروش و سفارش محصولات 20 روز کاری 3,000,000 تهیه درگاه بانکی با کارفرما
اتصال به سامانه پیام کوتاه 10 روز کاری 1,000,000 تهیه سامانه با کارفرما
سیستم آموزشگاه 40 روز کاری 5,000,000 معرفی دوره ها، ثبت نام، حضور و غیاب، پرسش و پاسخ
سامانه پشتیبانی 10 روز کاری 1,000,000 تیکت
تور مجازی 10 روز کاری 500,000 ارائه دیتا بر عهده کارفرما

 برای سفارش آنلاین به لینک زیرمراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09102778565 تماس حاصل فرمایید.


 فهرست پکیج های ویژه

عنوان پکیج مدت زمان تحویل قیمت (تومان)
توضیحات
معرفی شخصی 20 روز کاری 2,400,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - خبر - مقاله - گالری تصاویر و ویدیو - عضو گیری
معرفی شرکتی 20 روز کاری 3,000,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی(یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - خبر - کاتالوگ - گالری تصاویر و ویدیو - عضو گیری
فروشگاه اینترنتی 20 روز کاری 6,000,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی(یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی محصولات - ثبت و پیگیری سفارش - خرید آنلاین - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
آموزشگاه 40 روز کاری 7,000,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی(یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی دوره ها - ثبت نام آنلاین - پرسش و پاسخ - نظرسنجی - کارنامه - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
وکلا 20 روز کاری 3,000,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی(یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - خبر - مقاله - وقت دهی و رزرو آنلاین
رستوران 40 روز کاری 6,000,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی(یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - ثبت و پیگیری سفارش - خرید آنلاین - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
موزه 40 روز کاری 4,000,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی(یک سال)، آموزش، SEO
معرفی - اخبار - گالری تصاویر و ویدیو - خرید و رزرو شخصی و گروهی بلیت آنلاین - تور مجازی - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
مطلب 40 روز کاری 3,000,000 سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی(یک سال)، آموزش، SEO
معرفی - اخبار - گالری تصاویر و ویدیو - نوبت دهی آنلاین - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)

 برای سفارش آنلاین به لینک زیرمراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09102778565 تماس حاصل فرمایید.

web development

 

امروزه تمام خدمات و سرویس ها به صورت آنلاین انجام می شود و داشتن سایت برای اشخاص، شرکت ها، مشاغل مختلف، انواع کسب و کار و ... امری است ضروری و در این میان، با توجه به گستردگی، ارائه هرچه بهتر خدمات و سرویس های لازم، موجب افزایش تعداد مخاطبین و در ادامه میزان رضایت آن ها را بالا خواهد برد.برای راه اندازی یک سایت، موارد لازم عبارتند از:

1- آدرس سایت (دامنه)
2- سرور به منظور قرارگیری اطلاعات (هاست)
3- ظاهر، گرافیک و قالب سایت
4- سیستم مدیریت محتوا (CMS)
5- امکانات و ویژگی های لازم
6- قابلیت دسترسی توسط انواع مرورگرها و دستگاه ها همانند موبایل و تبلت (Responsive)
7- مدیریت محتوا و به روزرسانی
8- بهینه سازی و معرفی به موتورهای جستجوگر (SEO)
9- امنیت و جلوگیری از هک
10- پشتیبانی فنی دائمی

توضیحات:

الف- آدرس سایت (دامنه): انتخاب یک آدرس مناسب برای ماندگاری در ذهن مخاطب بسیار اهمیت دارد. کم بودن تعداد کاراکتر، مرتبط بودن با موضوع و اختصاصی بودن آن بدان معنا که هم اکنون توسط فرد دیگری ثبت نشده باشد، از جمله موارد مهم برای انتخاب یک آدرس مناسب است. یکی دیگر از مواردی که در ارتباط با دامنه اهمیت دارد، انتخاب پسوند مناسب است. به عنوان مثال، پسوند com. غالبا برای سایت های عمومی، org. برای سازمان ها، net. خدمات شبکه و ... انتخاب می شود و در این بین پسوند ir. نیز مربوط به سایت های فارسی زبان است. همچنین امروزه پسوندهای جدیدی نیز مانند shop ، .live ، .site. و ... نیز قابل تهیه و انتخاب است.

شما می توانید با مراجعه به سامانه nic.ir برای پسوند ir. و وب سایت who.is  برای سایر پسوندها، استعلام بگیرید که آیا دامنه شما قابل ثبت است و یا قبلا توسط فرد دیگری انتخاب شده است.

در حال حاضر، تعرفه و قیمت ثبت دامنه های معروف به ازای یک سال به شرح زیر است:

دامنه قیمت (تومان) دامنه قیمت (تومان)
com. 160,000  ir. 8,000
 net. 175,000  org. 175,000
 stor. 660,000  site. 345,000
co. 400,000 online. 500,000

 

ب- سرور (هاست): مهمترین موضوع در زمینه سایت، سرور است زیرا سرعت و کیفیت کار به آن بستگی دارد. از جمله پارامترهای مهم در زمینه سرور، نوع آن، میزان فضا و پهنای باند است. در حالت کلی سرور ها به سه دستی اشتراکی، مجازی و اختصاصی تقسیم بندی می شوند. سرور اشتراکی یا همان هاست، همانطور که از نام آن پیداست، منابع آن یعنی CPU و RAM و هارد آن به صورت مشترک میان مشتریان استفاده می گردد. این نوع هاست برای بازدید متوسط و یا شروع به کار مناسب است و نگهداری و پشتیبانی آن نیاز به دانش فنی بالا ندارد. سرورهای مجازی بدین شکل کار می کنند که بسته به میزان توافق، درصدی از منابع سرور به یک مشتری اختصاص داده می شود و لذا درست است که مشتریان از یک سرور مشترک استفاده می کنند منتهی به دلیل آنکه میزان سهم هر یک مشخص است، عمکرد هر یک بر دیگری تاثیری ندارد. این نوع سرورها بهترین گزینه برای سایت هستند و نگهداری آن ها نیاز به دانش فنی دارد. سرورهای اختصاصی نیز دارای منابع اختصاصی هستند و این منابع با هیچ فرد دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود. هزینه این سرور ها نسبت به دو مدل قبلی بالاتر بوده و نگهداری و پشتیبانی آن نیاز به دانش فنی بالایی دارد. از جمله موارد مهم دیگر در انتخاب سرور، داخلی یا خارجی بودن آن است که با توجه به نیم بها بودن تعرفه استفاده اینترنت برای کاربران به منظور استفاده از سایت های داخلی، این موضوع می تواند مدنظر قرار گیرد.

در حال حاضر، تعرفه و قیمت سرورها به ازای یک سال به شرح زیر است:

نوع سرور محدوده قیمت (تومان)
هاست اشتراکی 140,000
سرور مجازی 2,000,000
سرور اختصاصی  10,000,000

 

ج- ظاهر، گرافیک و قالب سایت: بدون شک مهمترین مساله در سایت گرافیک و قالب بندی آن است. هرچقدر طراحی سایت و سرور قوی باشد، تا زمانی که خروجی کار و ظاهر آن مناسب نباشد، مورد پسند مخاطبین قرار نخواهد گرفت! هر ساله با پیشرفت برنامه نویسی، امکانات جدیدی در اختیار طراحان قرار می گیرد و طراحی های نو و سبک های جدیدی مطرح می گردد. طراحی قالب سایت کاریست بسیار زمان بر و دقت و سلیقه بالایی لازم دارد منتهی بسته به زبان برنامه نویسی، شرکت های فراوانی هستند که در این زمینه کار کرده و لذا می توان از قالب های آماده که عمدتا رایگان نیز هستند استفاده کرد. در انتخاب این قالب ها، نسخه آزمایشی (دمو) معرفی می گردد و شما می توانید جایگشت ها و نحوه چیدمان را مشاهده فرمایید. توجه داشته باشید که مواردی مقل رنگ بندی را میتوان تغییر دارد و در زمان انتخاب به کلیات طرح و جایگشت ها یعنی محل قرار گیری و شکل منوها و بخش ها می بایست دقت بیشتری شود.

شرکت فناوری پیشرفته تجیر عمدتا از قالب های غیر رایگان شرکت YooTheme استفاده می کند که می توانید دمو آن ها را توسط لینک زیر مشاهده فرمایید:

YooTheme Joomla Templates

 

د- سیستم مدیریت محتوا (CMS): پس از تهیه هاست و دامنه و قالب، نوبت به طراحی و پیاده سازی سایت می رسد. بسته به نوع زبان برنامه نویسی، عمدتا سایت ها به دو دسته لینوکسی و ویندوزی تقسیم بندی می شوند که معمولا برای لینوکس زبان PHP و برای ویندوز ASP.NET مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به نیاز کارفرما و امکانات مدنظر، برنامه نویسی و پنل مدیریت محتوای سایت انجام می گیرد که عمدتا زمان زیادی می بایست به این امر اختصاص داده شود که به دو بخش Back-End یعنی راه اندازی و مدیریت سرور و Front-End که خود به دوبخش UX به معنی تعریف و پیاده سازی فرآیند ها و UI که خروجی کار است تقسیم بندی می شود منتهی به دلیل صرفه جویی در وقت و هزینه، پیشنهاد می گردد از سیستم های مدیریت محتوای آماده که عمدتا رایگان نیز هستند مورد استفاده قرارگیرد زیرا از نظر امکانات و امنیت در شرایط قابل قبولی قرار دارند و پس از آن می بایست به نصب و اجرای افزونه ها و امکانات مورد نیاز پرداخت که در این بین معمولا افزونه های خوب و مناسب دارای نسخه تجاری هستند و تهیه آن ها هزینه بر است. اتصال سایت به درگاه بانکی و سامانه پیام کوتاه نیز از جمله مواردی است که در صورت تقاضای کارفرما می بایست توسط سیستم وب سرویس طراحی و اجرا گردد.

 

ه- قابلیت Responsive: با توجه به پروژه های انجام شده توسط شرکت تجیر، بر اساس بررسی انجام شده، امروزه حدود 85 درصد کاربران، برای ورود و مشاهده سایت از موبایل و تبلت استفاده می کنند و کمتر با کامپیوتر و لپ تاپ مراجعه شده است. لذا قالب و طراحی سایت می بایست به گونه باشد که موجبات این امر را برای مدیر سایت و کاربران به راحتی فراهم کند.

 

و- مدیریت محتوا و به روزرسانی: پس از اتمام طراحی و پیاده سازی سایت، نوبت به مطلب گذاری و مدیریت محتوا می رسد. پنل مدیریت سایت به گونه ای می بایست باشد که اپراتور به راحتی بتواند مطلب گذاری کرده و سایت را مدیریت کند لذا این بخش می بایست به گونه باشد که نیاز نباشد برای کار با آن دانش خاصی بخواهد و به راحتی بتوان با آن کار کرد. شرکت تجیر برای تحقق این امر پس از تحویل کار، به صورت رایگان نحوه مطلب گذاری و مدیریت سایت را ارائه می دهد.

 

ز- بهینه سازی و معرفی به موتورهای جستجوگر (SEO): حتما تا به حال نام GOOGLE  را شنیده اید. گوگل نام یک شرکت آمریکایی فعال در حوزه فناوری اطلاعات شامل جستجوی اینترنتی، رایانش ابری و تبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار است که امروزه به ویژه توسط کاربران ایرانی، بسیار مورد توجه است زیرا به راحتی می توان توسط آن موضوع مورد نظر خود را جستجو کرده و سایت های مربوطه را پیدا کرد. لذا معرفی سایت شما به این موتور جستجوگر قوی و سایر موتورهای جستجو گر و قرارگیری در صفحات اولیه آن در جذب مخاطب بسیار اهمیت دارد. در این زمینه دو کار می توان انجام داد. نخست آنکه طراحی سایت می بایست به گونه ای باشد که بر اساس الگوهای تعریف شده این موتورهای جستجوگر باشد تا آن ها بتوانند با سایت به درستی ارتباط برقرار کرده و در رتبه بندی، سایت شما را در بالاترین امتیاز قرار دهند و دوم آنکه برای به زود رسیدن نتیجه می توان با پرداخت هزینه به آن ها، شما را به عنوان تبلیغ در ابتدای جستجو قرار دهند. هزینه تبلیغات بر اساس میزان کلیک توسط مخاطبین است و بر روی کلمه یا کلمات از پیش تعیین شده قرار می گیرد که به صورت میانگین برای گوگل به طور متوسط برای ورود هر کاربر جدید، حدود هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت. برای کسب اطلاع بیشتر در این زمینه تبلیغات در گوگل را جستجو کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


فهرست سرویس ها و هزینه های طراحی سایت شرکت تجیر به غیر از دامنه و سرور (هاست)

طراحی سایت با Joomla 
مدت زمان تحویل 15 روز کاری
قیمت
1,800,000 تومان
امکانات قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو، عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی و سایر زبان ها، Responsive ، SEO
طراحی سایت با DotNetNuke
مدت زمان تحویل 15 روز کاری
قیمت
2,000,000 تومان
امکانات قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو،عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی و سایر زبان ها، Responsive ، SEO
طراحی سایت اختصاصی PHP 
مدت زمان تحویل 40 روز کاری
قیمت
5,000,000 تومان
امکانات قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو،عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی، Responsive ، SEO
طراحی سایت اختصاصی ASP.Net
مدت زمان تحویل 40 روز کاری
قیمت
5,000,000 تومان
امکانات قالب، معرفی، خبر، مقاله، گالری تصاویر و ویدیو،عضو گیری، زبان فارسی، انگلیسی، Responsive ، SEO
راه اندازی سرور لینوکس
مدت زمان تحویل 7 روز کاری
قیمت
1,500,000 تومان
امکانات ubuntu - PHP - apache - Mysql - Email
راه اندازی سرور ویندوز
مدت زمان تحویل 7 روز کاری
قیمت
1,000,000 تومان
امکانات windows server - IIS -Email
پشتیبانی فنی سایت
مدت زمان
یک ماه
قیمت
100,000 تومان
امکانات بکاپ گیری - رفع مشکلات و باگ ها
پشتیبانی فنی سرور
مدت زمان
یک ماه
قیمت
100,000 تومان
امکانات مانیتورینگ و پشتیبانی فنی

برای سفارش آنلاین به لینک زیرمراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09102778565 تماس حاصل فرمایید.


فهرست خدمات و امکانات

ماژول نظرسنجی
مدت زمان تحویل دو روز کاری
قیمت
200,000 تومان
توضیحات ایجاد نظرسنجی با انواع خروجی ها
سامانه فروش و سفارش محصولات
مدت زمان تحویل 20 روز کاری
قیمت
3,000,000 تومان
توضیحات تهیه درگاه بانکی با کارفرما
اتصال به سامانه پیام کوتاه
مدت زمان تحویل 10 روز کاری
قیمت
1,000,000 تومان
توضیحات تهیه سامانه با کارفرما
سیستم آموزشگاه
مدت زمان تحویل 40 روز کاری
قیمت
5,000,000 تومان
توضیحات معرفی دوره ها، ثبت نام، حضور و غیاب، پرسش و پاسخ
سامانه پشتیبانی
مدت زمان تحویل 10 روز کاری
قیمت
1,000,000 تومان
توضیحات تیکت
تور مجازی
مدت زمان تحویل 10 روز کاری
قیمت
500,000 تومان
توضیحات ارائه دیتا بر عهده کارفرما
سامانه ثبت و مشاهده آگهی کاربران
مدت زمان
20 روز کاری
قیمت
4,000,000 تومان
توضیحات ثبت و مدیریت آگهی ها
ماژول تبلیغات
مدت زمان
دو روز کاری
قیمت
100,000 تومان
توضیحات قرار دادن بنر های تبلیغاتی

 برای سفارش آنلاین به لینک زیرمراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09102778565 تماس حاصل فرمایید.


 فهرست پکیج های ویژه

معرفی شخصی
مدت زمان تحویل 20 روز کاری
قیمت
2,400,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - خبر - مقاله - گالری تصاویر و ویدیو - عضو گیری
معرفی شرکتی
مدت زمان تحویل 20 روز کاری
قیمت
3,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - خبر - کاتالوگ - گالری تصاویر و ویدیو - عضو گیری
فروشگاه اینترنتی
مدت زمان تحویل 20 روز کاری
قیمت
6,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی محصولات - ثبت و پیگیری سفارش - خرید آنلاین - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
آموزشگاه
مدت زمان تحویل 40 روز کاری
قیمت
7,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی دوره ها - ثبت نام آنلاین - پرسش و پاسخ - نظرسنجی - کارنامه - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
وکلا
مدت زمان تحویل 20 روز کاری
قیمت
3,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - خبر - مقاله - وقت دهی و رزرو آنلاین
رستوران
مدت زمان تحویل 40 روز کاری
قیمت
6,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، Responsive ،SEO
معرفی - ثبت و پیگیری سفارش - خرید آنلاین - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
موزه
مدت زمان
40 روز کاری
قیمت
4,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، SEO
معرفی - اخبار - گالری تصاویر و ویدیو - خرید و رزرو شخصی و گروهی بلیت آنلاین - تور مجازی - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
مطلب
مدت زمان
40 روز کاری
قیمت
3,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، SEO
معرفی - اخبار - گالری تصاویر و ویدیو - نوبت دهی آنلاین - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)
آگهی
مدت زمان 40 روز کاری
قیمت 5,000,000 تومان
توضیحات سرور، قالب، طراحی، پشتیبانی (یک سال)، آموزش، SEO
معرفی - اخبار - ثبت و مدیریت آگهی کاربران - اتصال به درگاه بانکی (تهیه درگاه و نماد اعتماد با کارفرما)- اتصال به سامانه پیام کوتاه (تهیه سامانه با کارفرما)

 برای سفارش آنلاین به لینک زیرمراجعه فرمایید و یا برای کسب اطلاع بیشتر با شماره 09102778565 تماس حاصل فرمایید.

برخی از مشتریان ما